Allahindlus!

TRX treeningrihmad Suspension Trainer

Original price was: €99.00.Current price is: €60.00.

TRX  suspension trainer treeningrihmad on funktsionaalne treening meetod, kus kasutatakse keharaskust. Treeningrihmad on kompaktsed ning kergesti paigaldatavad. Selle treeningvahendi abil saate treenida kogu keha vastupidavust, jõudu, liikuvust ning ka tasakaalu.

 

Komplektis sisaldub:

 

  • Ukseankur
  • käepidemete ning jalaaasadega treeningrihmad
  • võrkkott
  • 2x pikendusrihmad

Maksimaalane kandevõime 200kg

Komplekti kaal 950g

Kategooriad: ,

Kirjeldus

TRX treeningrihmad

TRX on treeningmeetod, mis sobib ühtlasi painduvuse, vastupidavuse ja ka jõutreeninguks. Sobilik absoluutselt igasuguse treenituse tasemega inimestele. Treeningrihmade ülesseadmine on lihtne ning tema kompaktsus võimaldab selle ka reisile kaasa võtta. Antud treeningrihmad on disainitud lihtsaks kinnitamiseks ukse külge. Kinnitades ukse külge, veendu, et tegemist on tugeva uksega. Samuti peab sulguma uks sinu poole, et tagada ohutus.

Antud treeningmeetod on üks kõige mitmekülgsemaid treeninguid. Harjutusi, mida saab nendega sooritada on väga palju. Siit videost näete, kuidas käib treeningrihmade paigaldus, samuti leiate siit mõned harjutused. Asenduseks TRX treeningrihmadele võib ka kasutada võimlemisrõngaid. TRX treeningrihmadega saate treenida ülakeha, kere ning isegi jalgu.