Allahindlus!

Fun Line TreeWear Set

Original price was: €79.90.Current price is: €75.00.

See slackline on toodetud just algajate vajadusi silmas pidades. Liin on piisavalt kerge ja kompaktne, et seda iseseisvalt paigaldada. Lühike liin on vähem vetruv, seega on algajal sellel lihtsam tasakaalu harjutada.

 

8 laos

Kirjeldus

Fun line slackline on toodetud just algajate vajadusi silmas pidades. Fun line on piisavalt kerge ja kompaktne, et seda iseseisvalt paigaldada. Lühike liin on vähem vetruv, seega on algajal sellel lihtsam tasakaalu harjutada.

Slackline on väga hea treeningvahend kogu keha treenimiseks. Slacklinel treenimine rakendab töösse kogu keha süvalihased. Süvalihased on keret ja vööpiirkonda katvad väikesed lihased, mis asuvad suurte lihaste all. Tänu nende toele vaagnale, lülisambale ja õlavööle saame seista püsti ning ringi jalutada. Lisaks nendele väikestele lihastele loetakse üldjuhul süvalihasteks ka suuremaid lihasgruppe, mis siis koos süvalihastega koos toimides aitavad liigutusi ühtseks tervikuks muuta. Süvalihaste treenimine on nii tippsportlasele kui ka tavaharrastajale vigastuste vältimise seisukohast väga olulisel kohal. Lisaks treenite koordinatsiooni ja tasakaalu.

 

Siit kategooriast leiate veel tasakaaluliine. Jaan Roose videost näete, kuidas paigaldada slackline.

 

Omadused:

  • Lihtne paigaldada
  • Vastupidav

Varustus:

  • 12,5m pikkune ja 5cm laiune liin
  • 1 x pinguti koos
  • 2 x puukaitse
  • Kogu varustus kaalub 3,2kg

Slackline treeningud leiad:

Slackline