Meist

 

Meie eesmärk on muuta teie treening võimalikult nauditavaks ja ohutuks. Selle tagamiseks on paljud sporditarbed valmistatud käsitööna Eestis. Tooted, mis on meie jaoks eritellimusena valmistatud on isiklikult juba testitud, et saaksime veenduda kõrges kvaliteedis.

Hetkel on paljud inimesed sunnitud vältima spordisaalide külastamist ning treenivad kodustes tingimustes. E-poest leiate suure valiku sporditarbeid, mis muudavad kodus treenimise lõbusamaks ja mitmekülgsemaks.  Kodus treenimine võib tihtipeale jääda ebaeffektiivseks, sest puuduvad õiged sporditarbed. 

Lisaks kodus kasutatavatele sporditarvetele pakume varustust spordisaalidesse. Valikus on mitmeid eri mõõtmete ja tüüpidega maandumismatte. Lisaks on võimalik toota eri disaini ja suurusega matte. Tuginedes oma 10a treeneri kogemusele, suudame teile pakkuda parima sobivusega mati. Valiku maandumismatte leiate meie e-poest. Toodame ka just teie saali mõõtmetele vastava maandumisala või pehme põrandakatte. Lisaks teeme teie vana mati korda.

Müügil on ka eri mõõtudega akrobaatikaradasid. Air-trackid tellime me eritellimusena oma pikaajalise partneri käest, kellel on rohkem kui 20a kogemus. Täispuhutav akrobaatikarada on suurepärane vahend nii kodudes kui ka koolides ja spordisaalides akrobaatika õpetamiseks. See muudab õppimise ja õpetamise oluliselt lihtsamaks ning ohutumaks. Samuti saame ka parandada teie aukliku airtracki.

Tegeleme ka projektimüügiga, seega kui teie kooli või muu spordihoone saal vajab sisustamist, siis küsige hinnapakkumist. Paljud koolid on meie abiga sisustanud enda spordisaalid selliselt, et seal läbi viia akrobaatika treeninguid.

Vaadake ka meie youtube kanalit, kus on mõned õpetused meie treeningvahendite kasutamise kohta.

https://www.youtube.com/channel/UCzdlFAmPYfkaNU5e_Qd2NuQ