Allahindlus!

Tasakaalupadi

Original price was: €30.00.Current price is: €20.00.

Tasakaalupadi on efektiivne treeningvahend põlve või pahkluu vigasutsest taastumiseks. Sellega treenides tugevdate pahkluu ja põlve sidemeid ning lihaseid.

Kategooria:

Kirjeldus

Tasakaalupadi – Tasakaalu, Stabiliseerumise ja Koordinatsiooni Treenimiseks

Tasakaalupadi on mitmekülgne vahend, mida kasutatakse laialdaselt füsioteraapia praktikas, jooga- ja pilatesetundides ning treeningukeskkondades. Selle eesmärk on treenida tasakaalu, stabiliseerumist ja motoorset koordinatsiooni, olles samal ajal suurepärane abivahend taastusravis ja kehatunnetuse arendamisel.

Padi on eriti kasulik inimestele, kes taastuvad vigastustest ja vajavad keha stabiilsuse ja enesetunnetuse taastamist. Samuti soovitatakse seda inimestele, kes veedavad suure osa päevast istuvas asendis, näiteks kontoritöötajatele, et kompenseerida istuvast eluviisist tulenevaid negatiivseid mõjusid.

Valmistatud kõrgekvaliteedilisest PVC-materjalist, tagab tasakaalupadi vastupidavuse ja vastupidavuse. Sellel on kaks erinevat pinda: ühel pool on sile pind väikeste väljaulatuvate osakestega, mis pakuvad õrna stimulatsiooni ja kehatunnetust, ning teisel pool on pikemate väljaulatuvate osakestega pind, mis pakub intensiivsemat massaaži ja stimuleerib vereringet.

Tasakaalupadi kasutamine treeningutes ja igapäevaelus võimaldab parandada tasakaalu, stabiilsust ja kehatunnetust, mis omakorda viib parema kehahoiaku, väiksema vigastuste riski ning suurema füüsilise sooritusvõime ja enesekindluseni. Lisaks sellele võib padja kasutamine aidata leevendada lihaspingeid ja parandada vereringet, toetades üldist heaolu.

Ühenda tasakaalupadi oma treeningurutiiniga, olgu see siis taastusravil, jooga- või pilatesetundides või lihtsalt igapäevases treeningus, ning koge selle mitmekülgse abivahendi pakutavaid eeliseid oma keha ja vaimu jaoks.

 

Saadaval kahes erinevas värvitoonis: Must ja sinine

Siit videost leiad mõned harjutused.

 

Tutvu ka meie teiste toodetega.