Võimlemisrõngad Plastik

Allahindlus!
Kuumakse al. 5.95 / 6 kuud

35.00

või maksa alles siis, kui kaup käes. 0 € lisakulu! 
Osta kohe, maksa hiljem. 0 € lisakulu!

Plastikust võimlemisrõngad on sobilikud enamikkudeks akrobaatilisteks elementideks. Nende rõngastega saad alustada treeninguid kodus. Plastikust rõngad on vastupidavad ka välistingimustes. Plastikust rõngastel on pehmest kummist käepide, tänu millele ei ole rõngad libedad.

Treeningrõngaste paigaldamine on imelihtne: viska pael üle puuoksa, rippumistoru või muu tugeva kinnituskoha. Kodustes tingimustes saab rõngad paigaldada ukseankru abil (link).

Need rõngad ei ole mõeldud ainult võimlejatele. Võimlemisrõngad pakuvad vaheldusrikkaid harjutusi Fitnessi, jõusaali crossfiti ja paljude teiste spordialade harrastajatele. Lõuatõmbed, jõutõus ja kätekõverdused on alles jäämäe tipp – harjutusi on väga palju(küsi meilt infot). Rõngastel saab treenida enamikke lihaseid, sealhulgas: biitseps, triitseps, kõhulihased, süvalihased, õlalihased ja ka jalalihased. Võimlemisrõngastega saab alustada treeninguid ka inimene, kes pole kunagi trenni teinud, kuna rõngastega on koormuse muutmine imelihtne!

Rõngad on mõeldud kannatama kuni 450kg raskust. 2.5cm laiused ja 4,8m pikkused reguleeritavad rihmad peavad kumbki vastu 250kg. Seega saavad kõik nendega rahus treenida.

Hangi need võimlemisrõngad endale juba täna! Paneme saadetise teele juba samal päeval. Meie rohkem kui 10a kogemusega treenerid on alati valmis teid aitama kui peaks tekkima küsimusi rõngastel treenimise kohta.

 

Pakend sisaldab:

 • 2x Võimlemisrõngas mõõtmetega:
  • Sisediameeter: 17,5cm, välisdiameeter 28,5cm, rõnga paksus 32mm
  • 32mm läbimõõduga rõngas on parem suurema käega inimestele või neile, kes soovivad haarde tugevust parandada.
 • 2x Reguleeritav rihm mõõtmetega:
  • Laius 2,5cm
  • Pikkus: 480cm
 • Kott, kuhu see kõik mugavalt pakkida.

Vaata ka paigaldusjuhist:

10 laos

Kategooriad: ,

Lisainfo

Kaal 1.5 kg
Mõõtmed 25 × 25 × 8 cm