Classicline 15m TreeWear Set

Allahindlus!
Kuumakse al. 6.18 / 12 kuud

72.00

või maksa alles siis, kui kaup käes. 0 € lisakulu! 
Osta kohe, maksa hiljem. 0 € lisakulu!

See slackline on toodetud just algajate vajadusi silmas pidades. Liin on piisavalt kerge ja kompaktne, et seda iseseisvalt paigaldada. Lühike liin on vähem vetruv, seega on algajal sellel lihtsam tasakaalu harjutada.

 

7 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Classicline tasakaaluliin on toodetud just algajate vajadusi silmas pidades. Liin on piisavalt kerge ja kompaktne, et seda iseseisvalt paigaldada. Lühike liin on vähem vetruv, seega on algajal sellel lihtsam tasakaalu harjutada.

Classicline on väga hea treeningvahend kogu keha treenimiseks. Slacklinel treenimine rakendab töösse kogu keha süvalihased. Süvalihased on keret ja vööpiirkonda katvad väikesed lihased, mis asuvad suurte lihaste all. Tänu nende toele vaagnale, lülisambale ja õlavööle saame seista püsti ning ringi jalutada. Lisaks nendele väikestele lihastele loetakse üldjuhul süvalihasteks ka suuremaid lihasgruppe, mis siis koos süvalihastega koos toimides aitavad liigutusi ühtseks tervikuks muuta. Süvalihaste treenimine on nii tippsportlasele kui ka tavaharrastajale vigastuste vältimise seisukohast väga olulisel kohal. Lisaks treenite koordinatsiooni ja tasakaalu.

Classicline pakub algajale tegevust pikaks ajaks, sest jäigemapoolsem liin, mis on valmistatud paksemast ja vastupidavamast materjalist, ei kulu nii kiiresti. Tänu oma algajasõbralikkusele, vastupidavusele ja paigalduslihtsusele on Classicline kõige popim slackline terves maailmas! Pealegi on see üks soodsamaid slackline komplekte.

Gibbon slacklines on maailma üks juhtivaid slackline tootjaid. Nende toodetud liinidel toimuvad enamis maailma trickline võistlusi.

Vaata, kuidas Eesti parim slackliner Jaan Roose õpetab teile slackline paigaldamist : VIDEO

 

Omadused:

  • Lihtne paigaldada
  • Vastupidav 

Varustus:

  • 12,5m pikkune ja 5cm laiune liin
  • 1 x pinguti koos 
  • 2 x puukaitse 
  • Kogu varustus kaalub 3,2kg

Slackline treeningud leiad:

Slackline

Vaata ka meie teisi tooteid:

POOD

Lisainfo

Mõõtmed 30 × 20 × 15 cm