Allahindlus!

Massaažirull

Original price was: €30.00.Current price is: €25.00.

Massaažirull on suurepärane ja käepärane vahend tööst või pikast sundasendis istumisest tingitud vaevuste leevendamiseks. Samuti sobib see ka sportimise tulemusena tekkinud lihaspingete vähendamiseks.

10 laos

Kirjeldus

Unikaalne foam roller, mida saab pakkida väiksemaks. Teleskoop massaažirull mahub kenasti teie spordikotti. Kompaktne rull võimaldab seda kaasa võtta treeningutesse, laagritesse või puhkusereisile.

Mis on massaažirull ja kellele seda vaja on?

 Foam roller on suurepärane ja käepärane vahend tööst või pikast sundasendis istumisest tingitud vaevuste leevendamiseks. Samuti sobib see ka sportimise tulemusena tekkinud lihaspingete vähendamiseks. Antud toode sobib kõigile, olenemata teie soost, treenituse astmest või vanusest.

Massaažirulli kasutatakse:

  • mobiilsuse parandamine
  • vigastuste ennetamine
  • taastusravi
  • lihaspingete vähendamine

Massaažirull on justkui sinu kodune massöör. Massaažirulli harjutused aitavad teil kiirendada keha taastumist ning ennetada vigastusi. Rulli kasutamine: leidke oma lihases valulik punkt ning rullige sellel kohal järk järgul raskust lisades, kuni valulikkus väheneb või kaob. Esmasel kasutamisel tuleks rullida pigem kergemalt. Rullides tuleks rullitav lihas proovida hoida maksimaalselt lõdvana.

Lihaspingetest vabanemiseks ja verevarustuse parandamiseks kasuta ka meie massaažimatti.