Allahindlus!

KanJam Original Game

Original price was: €45.00.Current price is: €40.00.

KanJam pole populaarne mitte ainult Ameerikas, kust see alguse sai. Seda suurepärast mängu mängitakse nüüd üle kogu maailma ja see muutub iga päevaga järjest populaarsemaks.

Laost otsas

Kirjeldus

KanJam pole populaarne mitte ainult Ameerikas, kust see alguse sai. Seda suurepärast mängu mängitakse nüüd üle kogu maailma ja see muutub iga päevaga järjest populaarsemaks. Ja selleks on ka hea põhjus! Lubame teile, et kui olete seda mänginud, ei soovi te enam lõpetada, see on lihtsalt nii kaasakiskuv ja lõbus. KanJam on populaarne, kuna seda saavad mängida kõik, alates tippsportlastest kuni algajateni. Noortest vanadeni. Seda on lihtne õppida ja meelelahutuslik sport on sealjuures garanteeritud. Suurepärane mäng sõpradega rannas või perekonnaga tagaaias. Ameerikas on see nr 1 spordimäng ka pidudel ja üritustel. Mängu eesmärk on visata ketas tünni/värava poole ja oma partneri abiga see tünni suunata ehk “Jam it in the Kan”! Mäng on ka lihtsalt üles seatav ja kaasavõetav, kuna tünnid/väravad on lahtikäivad.

  • #1 MÄNG ÕUES: Nr 1 mäng Ameerikas pidudel ja üritustel: KanJam on tohutult lõbus ja populaarne võistluslik meeskonnamäng.
  • KUIDAS MÄNGIDA: Visake ja suunake lendavat ketast kordamööda tünni suunas, kas aias, rannas või pargis – võidavad, kes esimesena 21 punkti täis saavad või kohe otse avast sisse viskavad!
  • LIHTNE ÜLES SEADA: Väga lihtne kokku panna, mängi juba sekundite pärast!
  • MÄNGIGE KÕIKJAL: KanJam´i võid mängida aias, rannas, pargis või kus iganes soov on. KanJam on nii kerge ja hõlpsasti kokkupandav, et saate selle kõikjale kaasa võtta, kokku panna ja koheselt juba mängida!
  • LIHTNE HOIUSTADA: KanJam´i on lihtne hoida pagasiruumis, kapis või garaažis.

KanJam Original  mängukomplekt sisaldab:

  • Vastupidavad ja kaasaskantavad mängutünnid 2 tk (“Goals”)  mõõtudega 51×40 cm
  • Spetsiaalne KanJami ketas
  • Inglise keelne juhend

Õpi KanJam-i mängima videotest:

 

Tutvu ka meie teiste õuemängudega.