Ettevõttest

 

Meie eesmärk on muuta teie treening võimalikult nauditavaks ja ohutuks. Selle tagamiseks on paljud tooted valmistatud käsitööna Eestis. Tooted, mis on meie jaoks eritellimusena valmistatud on isiklikult juba testitud, et saaksime veenduda kõrges kvaliteedis.

Hetkel on paljud inimesed sunnitud vältima spordisaalide külastamist ning treenivad kodustes tingimustes.E-poest leiate suure valiku sporditarbeid, mis muudavad kodus treenimise lõbusamaks ja mitmekülgsemaks.

Lisaks kodus kasutatavatele sporditarvetele pakume varustust spordisaalidesse. Valikus on mitmeid eri mõõtmete ja tüüpidega maandumismatte. Lisaks on võimalik toota eri disaini ja suurusega matte. Tuginedes oma 10a treeneri kogemusele, suudame teile pakkuda parima sobivusega mati.

Müügil on ka eri mõõtudega akrobaatikaradasid. Air-trackid tellime me eritellimusena oma pikaajalise partneri käest, kellel on rohkem kui 20a kogemus.

Tegeleme ka projektimüügiga, seega kui teie kooli või muu spordihoone saal vajab sisustamist, siis küsige hinnapakkumist. Paljud koolid on läbi meie sisustanud enda spordisaalid selliselt, et seal läbi viia akrobaatika treeninguid.

Vaadake ka meie youtube kanalit, kus on mõned õpetused meie treeningvahendite kasutamise kohta.

https://www.youtube.com/channel/UCzdlFAmPYfkaNU5e_Qd2NuQ