Treeningkummide komplekt

65.00

Treeningkummide komplekt sisaldab viit erineva tugevusastmega treeningkummi:

✅ Punane treeningkumm:

➡️ Vastupanu: 6 – 10 kg ➡️ Paksus: 0,45 cm ➡️ Laius: 1,3 cm ➡️ Pikkus: 208 cm

✅ Must treeningkumm:

➡️ Vastupanu: 12 – 17 kg ➡️ Paksus: 0,45 cm ➡️ Laius: 2,2 cm ➡️ Pikkus: 208 cm

✅ Lilla treeningkumm:

➡️ Vastupanu: 17 – 26 kg ➡️ Paksus: 0,45 cm ➡️ Laius: 3,2 cm ➡️ Pikkus: 208 cm

✅ Roheline treeningkumm:

➡️ Vastupanu: 27 – 36 kg ➡️ Paksus: 0,45 cm ➡️ Laius: 4,5 cm ➡️ Pikkus: 208 cm

✅ Sinine treeningkumm:

➡️ Vastupanu: 36 – 45 kg ➡️ Paksus: 0,45 cm ➡️ Laius: 6,4 cm ➡️ Pikkus: 208 cm

 

2 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Miks valida just treeningkummid?

Sest need on suurepäraseks alternatiiviks traditsioonilisele jõutreeningule. Treeningkummid on taskukohased, mitmekülgsed ja panevad lihased tööle hoopis teistmoodi kui raskuste kasutamine. Mitmed uuringud on näidanud, et lihased reageerivad nende kasutamisele sama hästi kui muud tüüpi varustusele ( näiteks raskused või jõusaaliseadmed). Mõnikord inimesed ei julge treeningkumme proovida, sest pole nende kasutamisega tuttavad, nendega treenimine tundub liiga teistsugune tavapärasele treeningule. Siiski soovitame need oma treeningrutiini lisada, sest neil on mitmeid eeliseid lisaks sellele, et need on soodsad ning ruumisäästlik variant kodusesse jõusaali.  Lisaks sobib treeningkummidega treenimine nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Hoolimata sellest, et treeningkummid on äärmiselt lihtsakoelised treeningvahendid, pakuvad nad väga mitmekülgset ja tõhusat treeningut.

Kuidas aitavad treeningkummid keha arendada?

  • Lihasmassi kasvatamine: treeningkummid on suurepärane vahend harjutuste tegemiseks, mis on just mõeldud lihasmassi kasvatamiseks. Harjutuste nimekiri, mida saate treeningkumme kasutades sooritada on lõputu!
  • Rasvaprotsendi vähendamine
  • Venivuse parandamine: treeningkummide harjutuste hulka kuulub hulk dünaamilisi ja ka staatilisi venitusharjutusi. Treeeningkummide abil saad valida venituseks just sobiva pinge, et parandada liigeste mobiilsust.
  • Taastusravi: võimlemislintide ja treeningkummide abil saate valida sellise koormuse, mis sobib just taastusraviks.
  • Harjutuste raskusastme muutmine kergemaks/raskemaks: treeningkummide abil saate muuta peaaegu kõiki raskustega harjutusi lihtsamaks või hoopis raskemaks.
  • Koordinatsiooni parandamine: treeningkummid  töötavad enamaltjaolt sarnaselt kaabelmasinale, võimaldades hoida lihastes pidevat pinget, lisaks kasutate rohkem stabilisaatorlihaseid, et hoida harjutuste jooksul treeningkummi õiges asendis. See kõik aitab kaasa koordinatsiooni ja tasakaalu arenemisele.

Treeningkumme on erineva tugevusega. Sõltuvalt teie eesmärgist peate leidma endale sobiva raskusastmega kummi. Meil on müügis ka treeningkummide komplektid – nii leiad kõige kergemini endale sobiva raskusastmega kummi.

  • Kummilindid
  • Lõuatõmbe kummid
  • Väikesed treeningkummid(Booty bands)